Αναγέννηση Γιαννιτσών (Θ. Δημόπουλος): Χατζιλάρι, Λαμπάκης, Κουρουπής, Χατζόγλου, Καρτάλ, Ιβανίδης, Μπαξεβάνος, Λυσίτσας, Σιδηρόπουλος, Σάρος, Χατζηστεφάνου.

Ηρακλής (Γ. Όγιος): Κολίτσι, Παπαστεριανός, Ιντζόγλου, Κοντοδήμος, Σαββίδης, Λίμα, Μπάμπα, Σιατραβάνης, Πουρτουλίδης, Ζάχορα, Τσιλιανίδης.
Διαιτητής: Ζούγρας (Κοζάνης)

Βοηθοί: Τσιάμπαζης, Ξενακίδης (Κοζάνης)
.
93'
Λήξη του αγώνα. Νέα νίκη για τον Ηρακλή με σκορ 1-0 που έπαιξε με την φωτιά στο φινάλε και λίγο έλειψε να χάσει μέσα απ' το χέρι του δύο βαθμούς.
89'
Τεράστια ευκαιρία για την Αναγέννηση που είχε διπλό δοκάρι λίγο πριν τη συμπλήρωση των 90 λεπτών!
88'
Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Σαράφογλου αντί του Ζαχόρα.
85'
Χαμένο τετ-α-τετ για τον Ζαχόρα που νικήθηκε από τον γκολκίπερ των Γιαννιτσών.
83'
Διπλή αλλαγή για τον Ηρακλή. Ματσούκας και Χιονίδης αντί των Σιατραβάνη και Τσιλιανίδη
77'
Το δεύτερο μέρος δεν έχει τις φάσεις του πρώτου με τον Ηρακλή να έχει... κάτσει πάνω στο υπέρ του σκορ.
75'
Δεύτερη κίτρινη για τον άσο της Αναγέννησης, με την ομάδα του να μένει με δέκα παίκτες.
75'
Κόκκινη Κάρτα - Μπαξεβάνος Βασίλης (Αναγέννηση Γιαννιτσών)
67'
Καλή στιγμή σε εκτέλεση φάουλ του Κοντοδήμου, με την μπάλα να φεύγει λίγο άουτ
67'
Κίτρινη Κάρτα - Μπαξεβάνος Βασίλης (Αναγέννηση Γιαννιτσών)
54'
Σουτ του Τσιλιανίδη, άουτ η μπάλα
46'
Σέντρα στο δεύτερο μέρος
45'
Ημίχρονο του αγώνα στα Γιαννιτσά.
44'
Καρφωτή κεφαλιά από τον Κροάτη και ο Ηρακλής δίκαια παίρνει το προβάδισμα στο σκορ!
44'
Γκολ - Ζάχορα Ντάριο (Ηρακλής)
40'
Κίτρινη Κάρτα - Σάρρος Παναγιώτης (Αναγέννηση Γιαννιτσών)
36'
Κίτρινη Κάρτα - Πουρτουλίδης Νίκος (Ηρακλής)
33'
Δοκάρι για τον Ηρακλή! Ο Ζαχόρα έκανε ωραία προσωπική ενέργεια, έπιασε το δυνατό σουτ, όμως η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι των Γιαννιτσών κι αφού ο Χατζολάρι την βρήκε όσο χρειαζόταν.
15'
Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Ηρακλή με τον Ζαχόρα, καθώς αν και αφύλαχτος κι από κοντά δεν έστειλε την μπάλα στα δίχτυα, με την κεφαλιά του να φεύγει άουτ
12'
Κίτρινη Κάρτα - Ιντζόγλου Λευτέρης (Ηρακλής)
6'
Πρώτη καλή στιγμή στο παιχνίδι με τον Κοντοδήμο του Ηρακλή να κάνει το σουτ μέσα απ' την περιοχή της Αναγέννησης, αλλά η μπάλα να φεύγει άουτ