Αναγέννηση Γιαννιτσών (Αντώνης Σαπουντζής): Σιμψερής, Μπίνας, Ξανθόπουλος, Ουζούνης, Σιδηρόπουλος, Τσάβος (78΄ Μπαμπαλής), Καρακάσογλου, Μπάρμπας, Καρασαββίδης (68΄ Καραδήμος), Κάρτζιος (46΄ Χατζηστεφάνου), Καπουσούζης.
Καστοριά (Δημήτρης Ζαρογιάννης): Μακρής, Καρανάσιος, Τσόπρας (35΄ Χριστοφορίδης), Δ. Παπαδόπουλος, Μπαϊρακτάρης, Τάσιος, Ντάμζι, Σουμελάς, Γανόλης (28΄ Νούλας), Σολομωνίδης, Γεωργιάδης.
Διαιτητής: Αντώνιος Τσαπάρας  (Σερρών)
Βοηθοί: Δημήτριος Γκαϊταντζής, Αναστάσιος Ζιγκερίδης (Σερρών)
Παρατηρητής: Αντώνιος Βαλιώτης (Λάρισας)

Το φιλμ του αγωνα.
90+3 Τέλος της αναμέτρησης με την Αναγέννηση να γνωρίζει ακόμα μία ήττα, αυτή τη φορά από την ουραγό της κατηγορίας Καστοριά με σκορ 1-2.
78΄ Στη θέση του Τσάβου ο Μπαμπαλής.
77΄ Γκολ για την Καστοριά που κάνει το 1-2 με τον Μπαϊρακτάρη και πάλι από στημένη φάση, έπειτα από τραγική αντίδραση του Σιμψερή.
75΄ Με δέκα παίκτες στα τελευταία η Αναγέννηση καθώς αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Μπίνας.
68΄ Ο Καραδήμος στη θέση του Καρασαββίδη.
52΄ Δεύτερη ανεπανάληπτη ευκαιρία για την Αναγέννηση. Ο Χατζηστέφανου έκανε το γύρισμα  από τα αριστερά, ο Καπουσούζης δεν κατάφερε με προβολή από τα τρία μέτρα να νικήσει τον Μακρή και στη συνέχεια ο Καρασαββίδης με κεφαλιά εξ” επαφής έστειλε τη μπάλα άουτ.
50΄ Δυνατά μπήκε στο δεύτερο ημίχρονο η Αναγέννηση και έχει απειλήσει με τους Καρακάσογλου και Καπουσούζη.
46΄ Ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο με τον Χατζηστεφάνου να παίρνει τη θέση του Κάρτζιου.
45΄ Τέλος του πρώτου ημιχρόνου με το σκορ στο 1-1.
40΄ Τεράστια ευκαιρία για την Αναγέννηση.  Έπειτα από λάθος της άμυνας ο Κάρτζιος έκανε το σουτ, ο Μακρής απέκρουσε αλλά η μπάλα πήγε στον Καπουσούζη ο οποίος από πολύ κοντά έστειλε τη μπάλα με κεφαλιά στον Δ. Παπαδόπουλο που βρέθηκε πάνω στη γραμμή  καλύπτοντας τον τερματοφύλακά του.
35΄ Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για την Καστοριά, στη Θέση του Τσόπρα ο Χριστοφορίδης.
Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες ο Γανόλης της Καστοριάς έσπασε το πόδι του και αυτή τη στιγμή διακομίζεται στο νοσοκομείο των Γιαννιτσών
29΄ Ισοφαρίζει η Καστοριά με τον Νταμζί έπειτα από εκτέλεση κόρνερ.
28΄ Στη θέση του τραυματία Γανόλη μπαίνει ο Νούλας
21΄ Ωραίο σουτ του Κάρτζιου από μακριά με τη μπάλα να καταλήγει άουτ.
14΄ ΓΚΟΛ για την Αναγέννηση με τον Καπουσούζη να σκοράρει μέσα από την περιοχή με αριστερό σουτ.
7΄ Πρώτη καλή φάση για την Αναγέννηση με τον Μπίνα να κάνει καλή ατομική προσπάθεια αλλά το σουτ του πέρασε λίγο δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι.