Αναγέννηση Καρδίτσας (Σ. Θεοδοσιάδης): Σιαράβας, Γκουγκούδης, Δημόπουλος, Κουκούλης, Ρόβας, Καραχάλιος, Γήττας, Κρανιώτης, Μπουντούρης, Μπιτέλης, Χλωρός.

Αναγέννηση Γιαννιτσών (Κ. Σταματίου): Κραβαρίτης, Χατζόγλου, Κουρούπης, Κάρταλ, Παλάσκας, Ιβανίδης, Μοσχάκης, Μπαργκά, Στεργίδης, Χαρμάνας, Καράμπελας.

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων
81'
Αλλαγή για τα Γιαννιτσά, στη θέση του Μοσχάκη περνάει ο Γιανκούλιτσα
77'
Αλλαγή για τους γηπεδούχους, βγαίνει ο Μπουντούρης και περνάει στη θέση του ο Χατζηρίζος
77'
Τρίτη και τελευταία αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας, βγαίνει ο Χλωρός και περνάει στη θέση του ο
Μπουσινάκης
69'
Αλλαγή για την Αναγέννηση Γιαννιτσών, αποχωρεί ο Χαρμάνας και περνάει στη θέση του ο Μπαξεβάνος
68'
Αλλαγή για τα Γιαννιτσά, βγαίνει ο Στεργίδης και περνάει στη θέση του ο Σιδηρόπουλος
65'
Σουτ αρχικά από τον Μπιτέλη και στη συνέχεια από τον Χλωρό, ωστόσο ο πορτιέρο των Γιαννιτσών απομάκρυνε τον κίνδυνο
65'
Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας, αποχωρεί ο Καραχάλιος και περνάει στη θέση του ο Γεωργακόπουλος
59'
Σουτ από τον Γήττα η μπάλα πέρασε δίπλα από το δοκάρι του Κραβαρίτη
55'
Ο Δημόπουλος έκανε το πλασέ μέσα από την περιοχή, όμως οι αμυντικοί των Γιαννιτσών απομάκρυναν προ
τελικής γραμμής
46'
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο
45'
Λήξη πρώτου ημιχρόνου
41'
Με σουτ ο Λυμπέρης Στεργίδης ισοφαρίζει για την Αναγέννηση Γιαννιτσών
41'
Γκοοοοοοοοοοολ - Στεργίδης Λυμπέρης (Αναγέννηση Γιαννιτσών)
30'
Το δύσκολο τερέν σε συνδυασμό με το προβάδισμα των γηπεδούχων, δυσκολεύει τις προσπάθειες των παικτών της φιλοξενούμενης ομάδας
13'
Μετά από σύγχηση στην άμυνα των Γιαννιτσών ο Γήττας έκανε την πάσα στον Ρόβα και εκείνος με προβολή άνοιξε το σκορ