ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ 0-3

Αναγέννηση Γιαννιτσων - Πιερικος

0 - 3Τελικό
Πιερικός

38' Ιορδανίδης, 42' Ελευθεριάδης, 58' Ελευθεριάδης
92'
Λήξη του αγώνα στα Γιαννιτσά, με πολύ μεγάλη νίκη του Πιερικού, στη "μάχη" της παραμονής!
89'
Ο Αλέκου, στην πρώτη επίσκεψη των γηπεδούχων στην εστία του Πιερικού, σούταρε ψηλά άουτ.
85'
Αλλαγή για τον Πιερικό, ο Παπατόλιος στη θέση του Αποστολίδη, λόγω τραυματισμού
80'
Αλλαγή για τον Πιερικό, ο Κέρι στη θέση του Ελευθεριάδη
67'
Ο Ίτσιος από το ύψος της μεγάλης περιοχής πλασάρει άουτ.

62'
Αλλαγή για την Αναγέννηση, ο Τσιάμης στη θέση του Καρτάλ

58'
Από σέντρα του Λαζαρίδη και κεφαλιά του Ελευθεριάδη, ο Πιερικός καθαρίζει οριστικά το ματς!

58'
Γκολ - Ελευθεριάδης Χρήστος (Πιερικός)
47'
Αλλαγή για την Αναγέννηση, ο Μπονγκ στη θέση του Σάρρου
46'
Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος...
45'
Ημίχρονο στα Γιαννιτσά...
42'
Γυριστό σουτ στην κίνηση του Ελευθεριάδη και ο Πιερικός παίρνει σαφές προβάδισμα νίκης!
42'
38'
Με κεφαλιά, ο πρώην παίκτης της Αναγέννησης, δίνει προβάδισμα στον Πιερικό!
38'
Γκολ - Ιορδανίδης Νίκος (Πιερικός)
26'
Κίτρινη Κάρτα - Παπαδόπουλος Σίμος (Πιερικός)
10'
Χωρίς ρυθμός ο αγώνας στα πρώτα λεπτά...
0'
Οι συνθέσεις

Αναγ. Γιαννιτσών (Θ. Δημόπουλος): Χατζιλάρι, Κρινίτσας, Ιορδανίδης, Παλάσκας, Σάρρος, Σιδηρόπουλος, Μπαξεβάνος, Καρτάλ, Λαμπάκης, Κυριακίδης, Αλέκου

Πιερικός (Γ. Καμπερίδης):
Παπατολίκας, Καραγκούνης, Ελευθεριάδης, Ίτσιος, Παπαδόπουλος, Αποστολίδης, Ντόικιτς, Καρτσαμπάς, Νικολίτσης, Ιορδανίδης, Λαζαρίδης

Διαιτητής:
Καραλιόλιος (Γρεβενών)
Βοηθοί: Ρίγκος (Γρεβενών), Καραλής (Ηπείρου)
0'
Η αναμέτρηση δεν έχει ξεκινήσει ακόμα, λόγω έλλειψης του εξοδολογίου των διαιτητών